tausta pilt



Eesnimi Perenimi Asutus/Klubi Vanusegrupp Distants
Sohvi Piipuu Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
Jasper Piipuu Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
Joonas Puiestee Kuressaare Ristiku Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
Johan Leemet Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
Alexandra Anniste Eralasteaed Naerusuu lastejooks Distants 200m lastele
Katre Kasemaa Eralasteaed Kõige Suurem Sõber lastejooks Distants 200m lastele
Merike Kasemaa Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
Genneth Armuand Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
Ramon Dolgovski Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
Emili Johanson Rohu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
Ivo Johanson Rohu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
Marleen Maksimov Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
Martin Kullama Tuulte Roosi Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
Markus Kullama Tuulte Roosi Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
Andri Fedorov Rohu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
Karlos Kont Rohu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
Cristofer Voksepp Naerusuu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
Sofia Voksepp Naerusuu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
Laura Aavik lastejooks Distants 200m lastele
Karel Kuusk Eralasteaed Naerusuu lastejooks Distants 200m lastele
Lisete Kull Kuressaare Ristiku Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
Sander Saarela Rohu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
Lisette Aus lastejooks Distants 200m lastele
Emily Kärner Tuulte Roosi Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
Kirke kütt Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
Keron Mägi Pargi Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
Emily Õun Eralasteaed Naerusuu lastejooks Distants 200m lastele
Lisette Matt lastejooks Distants 200m lastele
Oliver Matt lastejooks Distants 200m lastele
Mathias Masing Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
Loore Mai Ida-Niidu Lasteaed lastejooks Distants 200m lastele
Kristjan Kuusk lastejooks Distants 200m lastele
Kristiina Selter lastejooks Distants 200m lastele
Kusti Selter lastejooks Distants 200m lastele
Mirjam Kreis lastejooks Distants 200m lastele
Jelena Nova-Ginzburg NS Distants 10 km jooks
Taivo Linnamägi M Distants 10 km jooks
Kädi Lepberg N Distants 10 km jooks
Timo Müür M Distants 10 km jooks
Tarmo Vipre MS Distants 10 km jooks
Anna Maria Võsu NS Distants 10 km jooks
Ain Rahu MS Distants 10 km jooks
Marju Soonets N Distants 10 km jooks
Raul Vinni Treeningpartner MS Distants 10 km jooks
Renee Maripuu PU19 Distants 10 km jooks
Ken Almet PU19 Distants 10 km jooks
Maarika Laks N Distants 10 km jooks
Jana Mahlapuu NS Distants 10 km jooks
Andrus Kivari Saint Gobain Glass Estonia SE MS Distants 10 km jooks
Kaie Henno Saint Gobain Glass Estonia SE NS Distants 10 km jooks
Tannar Henno Saint Gobain Glass Estonia SE MS Distants 10 km jooks
Mihkel Tammeveski M Distants 10 km jooks
Koit Pruunlep Kuressaare Politseijaoskond NS Distants 10 km jooks
Anne-Ly Kasemaa Spordikomitee NS Distants 10 km jooks
Marcus Puust PU19 Distants 10 km jooks
Mikk Kruusmägi Trelleborg Industrial Products Estonia OÜ M Distants 10 km jooks
Rauno Rauniste M Distants 10 km jooks
Hillar Vainjärv MS Distants 10 km jooks
Reemet Uhle Merinvest OÜ MS Distants 10 km jooks
Ly Pani NS Distants 10 km jooks
Virgo Viires Jk Aameraas MS Distants 10 km jooks
Ingrit Ernits NS Distants 10 km jooks
Kaido Rannu M Distants 10 km jooks
Indrek Põhjatu M Distants 10 km jooks
JAANUS PURGA Spordiklubi Väga Aeglased MS Distants 10 km jooks
Kristjan Ööpik M Distants 10 km jooks
Anastasiya Zhenchenko I Love Supersport Tallinn N Distants 10 km jooks
Inga Mustonen N Distants 10 km jooks
Maris Tustit N Distants 10 km jooks
Marko Elli Trelleborg Industrial Products Estonia OÜ M Distants 10 km jooks
Katriin Ivanov N Distants 10 km jooks
Saima Rand NS Distants 10 km jooks
Merle Treier N Distants 10 km jooks
Vitali Petrov M Distants 10 km jooks
Kadri Kuusik NS Distants 10 km jooks
Risto Reinumägi M Distants 10 km jooks
Silver Tilk M Distants 10 km jooks
Jana Napritson NS Distants 10 km jooks
Katre Pesti N Distants 10 km jooks
Elina Laanep N Distants 10 km jooks
Ilmar Luup MS Distants 10 km jooks
Sander Tuulik M Distants 10 km jooks
Agnessa Kiik N Distants 10 km jooks
Aivar Kiik MS Distants 10 km jooks
Kaarel Vene PU19 Distants 10 km jooks
Siiri Vene N Distants 10 km jooks
Madis Matsberg M Distants 10 km jooks
Kaie Valk NS Distants 10 km jooks
Kermo Teral M Distants 10 km jooks
Marek Viiklaid MS Distants 10 km jooks
Vairi Lehtsaar NS Distants 10 km jooks
Moonika Villem NS Distants 10 km jooks
Albert Truuväärt MS Distants 10 km jooks
Anti Toplaan MS Distants 10 km jooks
Jaanus Lehtsaar MS Distants 10 km jooks
Kai Reilent N Distants 10 km jooks
Viljo Prantsus MS Distants 10 km jooks
Hendo Oja MS Distants 10 km jooks
Jana Pavlenkova NS Distants 10 km jooks
Elise Kaidme N Distants 10 km jooks
Harry Volke MS Distants 10 km jooks
Mart Usin MS Distants 10 km jooks
Villu Veel MS Distants 10 km jooks
Indrek Ratas MS Distants 10 km jooks
Vilvi Vallik NS Distants 10 km jooks
Martine Tammaru NS Distants 10 km jooks
Sirli Jaska NS Distants 10 km jooks
Triin Sikkal NS Distants 10 km jooks
Hanna-Liisa Virkus Swedbank N Distants 10 km jooks
toivo ivainen MS Distants 10 km jooks
Monika Raiendik NS Distants 10 km jooks
Kristine Langi NS Distants 10 km jooks
Oskar Krull PU19 Distants 10 km jooks
Erik Tannberg M Distants 10 km jooks
Mikk Sangla PU19 Distants 10 km jooks
Karin Sangla NS Distants 10 km jooks
Kevin Nutov PU19 Distants 10 km jooks
Rainer Mark M Distants 10 km jooks
Andre Kaaver M Distants 10 km jooks
Uibo Kallas MS Distants 10 km jooks
ESTE MAIDLE NS Distants 10 km jooks
Alena Khash NS Distants 10 km jooks
Laur Saar MS Distants 10 km jooks
Signe Kõiv NS Distants 10 km jooks
Riho Juurik M Distants 10 km jooks
Rauno Mäe M Distants 10 km jooks
Raul Volke M Distants 10 km jooks
Aile Puls-Lillepa NS Distants 10 km jooks
Ragnar Kiveste MS Distants 10 km jooks
Heddi Erikson-Kiveste NS Distants 10 km jooks
Anne Krull NS Distants 10 km jooks
Eiko Kadarik M Distants 10 km jooks
Alar Aasaleht MS Distants 10 km jooks
Tiit Sepp M Distants 10 km jooks
Kristjan Roosild M Distants 10 km jooks
Kaarel-Paulus Kaeramaa M Distants 10 km jooks
Reemet Valting M Distants 10 km jooks
Eiko Sau M Distants 10 km jooks
Toivo Veski MS Distants 10 km jooks
Tarvi Tameri M Distants 10 km jooks
Marko Pill MS Distants 10 km jooks
Valter Ritso MS Distants 10 km jooks
Juhan Paabstel MS Distants 10 km jooks
Anneli Priinits NS Distants 10 km jooks
Eerik Hudilainen PU19 Distants 10 km jooks
Raili Moldov NS Distants 10 km jooks
Airet Andresson MS Distants 10 km jooks
Marko Rillo MS Distants 10 km jooks
Andrus Vaher M Distants 10 km jooks
Viktor Kokk MS Distants 10 km jooks
Roman Startsev MS Distants 10 km jooks
Kaido Karussaar MS Distants 10 km jooks
Ahti Nuga M Distants 10 km jooks
Andre Kruustok M Distants 10 km jooks
Kalle Kruustok M Distants 10 km jooks
Virge Joorits NS Distants 10 km jooks
Eve Kitvel NS Distants 10 km jooks
Julija Varušina N Distants 10 km jooks
Kristjan Lukk M Distants 10 km jooks
Aivar Oja MS Distants 10 km jooks
Keidi Õispuu NS Distants 10 km jooks
Elo Rüütel NS Distants 10 km jooks
Janek Käärd MS Distants 10 km jooks
Urmas Karu MS Distants 10 km jooks
Liisi Laum Spordikomitee NS Distants 10 km jooks
Sigrid Turja Treeningpartner N Distants 10 km jooks
Karre Lauring MS Distants 10 km jooks
Piret Randveer NS Distants 10 km jooks
Katrin Koit NS Distants 10 km jooks
Riho Õun Kuressaare Politseijaoskond M Distants 10 km jooks
Lisett Alt Jk Sarma TU19 Distants 10 km jooks
Rein Tamm MS Distants 10 km jooks
Anni Kingsepp N Distants 10 km jooks
Margus Leedo M Distants 10 km jooks
Jekaterina Leedo N Distants 10 km jooks
Ja8 Vatsfeldt Kallemäe Kool TU19 Distants 10 km jooks
ilja Dzjuba M Distants 10 km jooks
Tanel Vahtra M Distants 10 km jooks
Kaimar Tamm PU19 Distants 10 km jooks
liliana Torn NS Distants 10 km jooks
Kennet Puiestee Saaremaa Ühisgümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
Ron Sebastian Puiestee Saaremaa Ühisgümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
Grete-Liis Roosioks Saaremaa Spordikool TU19 Distants 5 km jooks
Karoliine Liigmann Saaremaa Spordikool TU19 Distants 5 km jooks
Eliise Hoogand Treeningpartner N Distants 5 km jooks
Meloore Tamm TU14 Distants 5 km jooks
Tristan Tamm Audentese Spordiklubi PU14 Distants 5 km jooks
Toomas Tamm MS Distants 5 km jooks
Kätlin Kroll N Distants 5 km jooks
Riin Suuster Saaremaa Spordikool TU19 Distants 5 km jooks
Andrus Suits MS Distants 5 km jooks
Gert-Martin Jesmin PU19 Distants 5 km jooks
Lisandra Püüa Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
Liisa Keerberg Ida-Niidu Lasteaed N Distants 5 km jooks
Laura Kolk TU14 Distants 5 km jooks
Mihkel Keso Saaremaa Ühisgümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
Marilis Remmel TU19 Distants 5 km jooks
Lisete Vahu Saaremaa Ühisgümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
Kert Pruul N Distants 5 km jooks
Piret Pärn Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
Rain Uussaar M Distants 5 km jooks
Hendrik Õigemeel Fc Kuressaare PU14 Distants 5 km jooks
Sten Õigemeel Fc Kuressaare PU10 Distants 5 km jooks
Kristiin Nelis Saaremaa Ühisgümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
Kätriin Trave Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
Kert Tartes Saaremaa Ühisgümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
Ragnar puio PU14 Distants 5 km jooks
Peeter puio MS Distants 5 km jooks
Urmas Ärm MS Distants 5 km jooks
Anu Veermets NS Distants 5 km jooks
Danel Liiv M Distants 5 km jooks
Rebeka Koit Saaremaa Ühisgümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
Triinu Loho Saaremaa Ühisgümnaasium N Distants 5 km jooks
Timo Loho Saaremaa Ühisgümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
Maksim Losnikov Saaremaa Võrkpalli Liit M Distants 5 km jooks
andre käen MS Distants 5 km jooks
Helina Pärn Jk Aameraas NS Distants 5 km jooks
Reminella Kappet Saaremaa Ühisgümnaasium TU14 Distants 5 km jooks
Meelis Õispuu MS Distants 5 km jooks
Liisi Leppik Kärla Põhikool TU19 Distants 5 km jooks
Martin Rosljuk Saaremaa Spordikool PU19 Distants 5 km jooks
Eliise Lüll TU19 Distants 5 km jooks
Henrik Veskinõmm Kaitseliit Saaremaa Malev PU19 Distants 5 km jooks
Kairit Kalda TU19 Distants 5 km jooks
Kristjan-Erik Selter PU14 Distants 5 km jooks
Kert Selter PU10 Distants 5 km jooks
Jonathan Poole MS Distants 5 km jooks
Anneli Larionova NS Distants 5 km jooks
Ragne Joosep N Distants 5 km jooks
Marina Raja MTÜ Spordiselts NS Distants 5 km jooks
Mihkel Roogna MS Distants 5 km jooks
Kristjan Enno MS Distants 5 km jooks
Merge Reining NS Distants 5 km jooks
Ken Viidebaum MS Distants 5 km jooks
Katrin Sõelsepp NS Distants 5 km jooks
Krista Kõiv NS Distants 5 km jooks
Ahto Selter MS Distants 5 km jooks
MARKO KASKA MS Distants 5 km jooks
Erki Koht M Distants 5 km jooks
Raimo Saul MS Distants 5 km jooks
Kätlin Kroll N Distants 5 km jooks
Brita Munk Saaremaa Spordikool TU19 Distants 5 km jooks
Emili Leemet TU14 Distants 5 km jooks
Maria Kiier Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
Lenna Vares Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
Helerin Kallus Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
Valdek Anniste Spordikomitee M Distants 5 km jooks
Kristi Anniste Spordikomitee NS Distants 5 km jooks
Kristofer Johannes Arula Kuressaare Vanalinna Kool PU14 Distants 5 km jooks
Loora Toll TU14 Distants 5 km jooks
Robin Alba PU19 Distants 5 km jooks
OONA KOPLIMÄE Saaremaa Spordikool TU19 Distants 5 km jooks
Ene Rahu NS Distants 5 km jooks
Õnnely Rahu Leisi Keskkool TU19 Distants 5 km jooks
Kristo Rahu Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
Kert Rahu Kuressaare Gümnaasium PU10 Distants 5 km jooks
Daniel Piht Saaremaa Ühisgümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
Rene Dubrovski Saaremaa Ühisgümnaasium PU19 Distants 5 km jooks
Triin Stankevitš Fitlife Kuressaare NS Distants 5 km jooks
Kairit Lindmäe Fitlife Kuressaare NS Distants 5 km jooks
Margit Saar NS Distants 5 km jooks
Ülar Jürviste Kaitseliit Saaremaa Malev MS Distants 5 km jooks
Getter Must N Distants 5 km jooks
Kevin Laanekivi Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
Kaisa Nurm N Distants 5 km jooks
Aleksander Aulik Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
Marite Vaga Fitlife Kuressaare N Distants 5 km jooks
Maria Lember Fitlife Kuressaare N Distants 5 km jooks
Kaidi Liivas NS Distants 5 km jooks
Anette Maria Liivas TU19 Distants 5 km jooks
Tarvo Vaher MS Distants 5 km jooks
Katarina Vaher TU19 Distants 5 km jooks
Raimond Vaher Jk Aameraas PU14 Distants 5 km jooks
Martin Reinfeldt Coop, Saaremaa M Distants 5 km jooks
Janete Pärgma Kuressaare Vanalinna Kool TU19 Distants 5 km jooks
Kardo Tamm PU14 Distants 5 km jooks
Mari Laanekivi NS Distants 5 km jooks
Helena Mardi Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
Helena Mardi Kuressaare Vanalinna Kool TU14 Distants 5 km jooks
Erlend Tamberg MS Distants 5 km jooks
Mari Matsberg N Distants 5 km jooks
Katrin Lindmäe Saaremaa Ühisgümnaasium TU19 Distants 5 km jooks
Taimi Kangur Leisi Keskkool NS Distants 5 km jooks
Ragnar Õige Saaremaa Ühisgümnaasium PU14 Distants 5 km jooks
Karola Kont Saaremaa Ühisgümnaasium TU10 Distants 5km matk
Merita Õigemeel NS Distants 5km matk
Taire Mändmaa NS Distants 5km matk
Katrina Keerd N Distants 5km matk
Laura Heinsaar Saaremaa Vallavalitsus N Distants 5km matk
maarika Paabstel NS Distants 5km matk
Mesike Jalakas TU19 Distants 5km matk
Merit Mets TU14 Distants 5km matk
Merit Mets TU14 Distants 5km matk
Anette Lõbus TU14 Distants 5km matk
Loore-Liise Sepp TU14 Distants 5km matk
Urve Vene NS Distants 5km matk
Piret Kreis NS Distants 5km matk
Sander Matt PU10 Distants 5km matk
Ly Agasild NS Distants 5km matk
Külli Vainsalu NS Distants 5km matk
Kristina Milbach NS Distants 5km matk
Diana Matt NS Distants 5km matk
Emma Piipuu TU10 Distants 5km matk
Kristiina Piipuu Tuulte Roosi Lasteaed N Distants 5km matk
Tarmo Piipuu Saare Erek M Distants 5km matk
Sandra Toll TU19 Distants 5km matk
Liina Solotarjeva Jk Sarma NS Distants 5km matk
Kristel Kuusk Fitlife Kuressaare N Distants 5km matk
Maarja Kullama Spordikomitee N Distants 5km matk
Kert Takkis Kuressaare Gümnaasium PU14 Distants 5km matk
Katre Kaasik Spordikomitee N Distants 5km matk
Kaili Kaasik Pihtla Lasteaed NS Distants 5km matk
Katrina Kaasik N Distants 5km matk
Kalev Kaasik Saaremaa Ühisgümnaasium PU19 Distants 5km matk

Kalender

apr.
23
T
12:00 Sportlik koolivaheaeg @ Vallimaa 16a, Kuressaare
Sportlik koolivaheaeg @ Vallimaa 16a, Kuressaare
apr. 23 @ 12:00 – apr. 25 @ 14:00
23.-25. aprillil toimub taas Kuressaare Spordikeskuse SPORTLIK KOOLIVAHEAG. Ootame kõik 7.-10.aastaseid poisse ja tüdrukuid sportlikult aega veetma. Meie treener Cristin tegeleb lastega kolmel päeval kell 12-14. Kaasa palume võtta vahetusjalanõud! Piletiinfo: päevapilet 1.50€ / 3...

Loe edasi →

apr.
24
K
18:00 Liikudes tervemaks, Punase Risti...
Liikudes tervemaks, Punase Risti...
apr. 24 @ 18:00 – 20:00
Distants 5,5 km Jookse või matka, peaasi et oleks mönus! VÕISTLUSKLASSID DAAMID D14 kuni 14-aastased D18 15-18-aastased D19 19-34-aastased D35 üle 35-aastased HÄRRAD H14 kuni 14-aastased H18 15-18-aastased H19 19-39-aastased H40 üle 40-aastased Üritusel saab...

Loe edasi →